FirmaOfertaKontaktAktualnościReferencjeDodatkowa działalność
Profil Firmy
Nasza Misja
Władze Spółki
Lokalizacja
Profil Firmy

PRODLEW Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie jest nowoczesną firmą inżyniersko-projektową powstałą w 1992 roku w wyniku przekształcenia własnościowego Przedsiębiorstwa Projektowania i Wyposażenia Odlewni — PRODLEW, którego doświadczenia projektowo-realizacyjne sięgają 1948 roku.

Specjaliści Prodlewu zaprojektowali i uruchomili ponad 200 wydziałów w odlewniach i kompletnych odlewni, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Bogate, ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji inwestycji pod klucz pozwala sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zagadnieniom technicznym.

Stosujemy rozwiązania optymalne zarówno pod względem technologicznym jak i ekonomicznym.
od projektu technicznego do uruchomienia.

Specjalizujemy się w projektowaniu, dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu, instalacji transportu pneumatycznego. W tej dziedzinie propozycja Prodlewu nie ogranicza się do samego projektu, ale tradycyjnie obejmuje również realizację, uruchomienie i bogatą ofertę podzespołów. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z pełnymi uprawnieniami ciśnieniowymi UDT.
W naszej ofercie znajdują się projekty nowoczesnych systemów regeneracji mas formierskich i rdzeniarskichch, jak również inne nietypowe instalacje i urządzenia odlewnicze. Nasi projektanci dysponują dużym doświadczeniem w konstruowaniu
urządzeń specjalistycznych dla wielu branż przemysłu.
Uwzględniamy obowiązujące w świecie trendy ochrony środowiska, dążymy do minimalizacji zużycia surowców oraz stosowania maszyn i urządzeń energooszczędnych.

W pracy posługujemy się oprogramowaniem CAD 2D i 3D.

Stawiamy na wysoką jakość wykonania usług i nowoczesność rozwiązań technicznych. Jesteśmy cenionym i wiarygodnym partnerem.


 

Firma|Oferta|Kontakt|Aktualności|Referencje|Dodatkowa działalność